Elektronikas remonts un optimizācija

Latvijas lauku uzņēmējiem vēlamies sniegt profesionālus pakalpojumus, kas palīdz samazināt ražošanas izmaksas un palielināt efektivitāti. Viens no šādiem pakalpojumiem ir bojāto lauksaimniecības tehnikas elektrosistēmas detaļu remonts.Šādi iespējams ievērojami ietaupīt, jo bieži vien jaunas detaļas ir vairākas reizes dārgākas, kā remonta pakalpojums. Pēc remonta detaļas pilnībā atgūst savu funkcionalitāti, remontam tiek sniegta garantija. Praksē pierādījies, ka salabot un uzlabot iespējams pat detaļas, kuras, pēc ražotāja sniegtās informācijas, nav salabojamas.

Tiek piedāvāta arī lauksaimniecības tehnikas optimizācija, piešķirot tehnikai dažāda veida klienta iecerētas funkcijas vai arī uzlabojot tehnikas efektivitāti.

Svarīgi, ka šie pakalpojumi tiek sniegti sadarbībā ar specializētu elektrotehnikas darbnīcu Vācijā, kas ar lauksaimniecības tehnikas elektrosistēmas komponentēm strādā jau no 2000.gada un ir uzkrājusi ievērojamu pieredzi. Visi produkti un risinājumi ir izstrādāti tā, lai netiktu nodarīts kaitējums tehnikas komponentēm kā īstermiņā, tā ilgtermiņā!