Uzņēmums HTU GmbH jau vairāk kā 30 gadus izstrādā nodilumizturīgas detaļas izplatītākajiem augsnes apstrādes agregātiem. Šīs detaļas atbilst visaugstākajām klientu prasībām!
Tā kā tas ir neliels ģimenes uzņēmums, iespējams ļoti operatīvi ieviest jaunievedumus vai izmaiņas konstrukcijā/materiālos. Bieži vien šie ieteikumi tiek saņemti tieši no lauksaimniekiem. Iespējams arī izgatavot speciālas detaļas, ievērojot lauksaimnieka vēlmes.
Salīdzinot ar standarta detaļām, HTU detaļu priekšrocības:
  • Visām piedāvātajām detaļām vismaz 3-5 reizes ilgāks darba mūžs, salīdzinot ar standarta detaļu;
  • Mazāka vilkšanas pretestība un uzlabota forma, kas nodrošina degvielas patēriņa samazinājumu;
  • HTU detaļas daudz ilgāk saglabā savu formu un asumu, tādējādi ievērojami lēnāk palielinās vilkšanas pretestība, kas ļoti ietekmē degvielas patēriņu;
  • Ilgā detaļas formas saglabāšanās nodrošina nemainīgi augstu darba kvalitāti un darba dziļumu;
  • Nav nepieciešams tērēt laiku dilstošo detaļu maiņai;
Augsne ir lauku uzņēmēja svarīgākais kapitāls, līdz ar to tās auglības un kvalitātes saglabāšanai HTU piedāvā virkni dilstošo detaļu, kuras katra vislabāk piemērota attiecīgiem darba apstākļiem, ko ietekmē augsnes mitrums, apstrādes dziļums, darba ātrums, vēlamais augsnes apstrādes mērķis.
Turklāt, pieejami arī citi metāla risinājumi dažāda veida lauksaimniecības mašīnām, piemēram, speciāli apstrādātas minerālmēslu kliedētāja lāpstiņas, kas kalpo 4-6 reizes ilgāk, vai arī dilstošās detaļas kukurūzas sējmašīnām, biešu kombainiem u.tml.